
Blind Date met doebele D
12 november 2026 - 19:00 - 22:00
Persbericht –
Blind Date mit doebele D …
Het StreekTheater ook in Brunssum
Het StreekTheater speelt normaal gesproken in Parkstad Limburg Theaters in Heerlen en Kerkrade. Voor de nieuwe najaarsproductie slaat het gezelschap de vleugels uit naar Brunssum. Daar zal op donderdag 12 november Het StreekTheater neerstrijken voor de eerste uitvoering van het nieuwe stuk ‘Blind date mit doebele D’. Een experiment om nieuwe bronnen aan te boren. Dat komt ook extra goed uit omdat de verkoop van de tickets in het PLT voorspoedig verloopt. Zo krijgen meer mensen de gelegenheid om onze nieuwe productie toch te zien. Kaarten bestellen kan via de ticketservice van D’r Brikke Oave. Belangrijk: de voorstelling in Brunssum begint niet zoals in het PLT om 20.00 uur, maar om 19.00 uur. Het publiek kan al om 18.00 uur terecht.
Cast
Het stuk werd geschreven door Jeroen Antonis. De regie is in handen van Rob Clement. De spelers voor onze najaarsproductie zijn: Arno Deckers, Wiel Dederen, Ingrid Gruisen, Sharon Hegt, Beppie Hocks, Rick Mengelers, William Charlier en Frank Vroomen.
Inhoud
Het decor is slechts een hotelkamer en het restaurant van het hotel. Desiree denkt dat haar man Kees vreemdgaat en gaat zelf op blind date. Die blind date blijkt nu haar eigen man Kees te zijn. Ze vraagt haar vriendin Daniëlle om voor haar in te vallen. Desiree gaat dan zelf als blinde mee om alles in de gaten te houden. Dan arriveert de echte blind date Joep, die Daniëlle wel ziet zitten. Desiree vermomt zich weer, nu als ober. Als dan de afspraak van Kees arriveert, blijkt zij (Michelle) een makelaar te zijn, omdat Kees het hotel voor zijn vrouw Desiree wil kopen. Nu volgen de verwikkelingen zich in duizelingwekkend tempo op. Een controleur, een klusjesman, het wordt steeds gekker. Waarbij de vraag steeds prangender wordt of het hotel verkocht gaat worden en vooral, tegen welke prijs. En hoe eindigen uiteindelijk de relaties tussen Kees, Desiree, Joep en Daniëlle? Uiteindelijk komt het na veel hilariteit altijd weer goed.
Kaarten bestellen
Donderdag 12 november (Brikke Oave):
www.brikkeoave.nl – aanvang 19.00 uur.
Kaarten voor deze voorstelling ook verkrijgbaar in het Grand Café van de Brikke Oave